Польська залізнична компанія SKPL анонсувала розклад руху нового потягу міжнародного сполучення між Україною та Польщею!

Так, перший потяг по напрямку Варшава – Люблін – Рава Руська заплановано виконати 14 жовтня, зворотній рейси з української станції Рава-Руська буде здійснено 15 жовтня. На станції Рава-Руська буде організовано зручний пересадочний хаб між поїздами з Варшави по євроколії 1435 мм та потягами Укрзалізниці зі Львова по українській колії 1520 мм.

💡 Рава-Руська — українське місто на Львівщині, що розташоване неподалік кордону з Польщею. Відстань до Львова – 50 км, до Жовкви – 36 км, та приблизно 5 км до Польщі.

Рейси виконуватимуться щодня з відправленням із Варшави о 21:45 та прибуттям до Рави-Руської о 04:15. Потяг з Рави Руської відправлятиметься о 11:00 та прибуватиме до Варшави о 17:29 (за польським часом).

skpl schedule
Розклад потяга Варшава – Люблін – Рава-Руська на сайті SKPL

Напрямок доступний в системі бронювання PKP Intercity, але дізнатись ціну та придбати квитки наразі неможливо. Водночас на сайті SKPL вказано, що продаж квитків та реєстрацію пасажирів здійснює Укрзалізниця – Укрзалізниця, однак на сайті та у додатку УЗ такий напрямок відсутній.

В польських ЗМІ також повідомляють, що курсування потягів та процес організації прикордонного контролю досі не погоджені Міністерством внутрішніх справ Польщі.

Нагадаємо, що 6 квітня успішно завершилася тестово-випробувальна поїздка євроколією 1435 мм із Польщі до Рава-Руської. Сполучення мали запустити минулого року, тоді Укрзалізницею було відновлено ділянку євроколії довжиною 8,4 км та відреставровано вокзал на станції Рава-Руська.

Також зазначимо, що SKPL планує запустити рейси між станціями Хирів (Україна) – Сянок (Польща).

💡 Підтримати редакцію Lowcost.ua:

Будьте в курсі наших новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

З 17 липня наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків призовного віку

Відсьогодні, з 00:00 17 липня, наявність військово-облікового документа при перетині кордо…