Комендантська година вихідного дня в Туреччині не розповсюджуватиметься на іноземних туристів. Про це посилаючись на Міністерство внутрішніх справ Туреччини повідомляє видання Sozcu.

“Іноземні туристи, які тимчасово перебувають у нашій країні в рамках туристичної діяльності, будуть звільнені від комендантської години, яка застосовуватиметься у вихідні дні.”, – йдеться в розясненнях відомства.

Обмеження також не діятимуть на ресторани та кафе, які розміщені в готелях. Ці заклади зможуть обслуговувати тільки мешканців готелю, однак не зможуть працювати на винос. Також обмеження не діятимуть на магазини та заклади громадського харчування в аеропортах.

Нагадаємо, що напередодні влада Туреччини вирішила ввести комендантську годину вихідного дня, яка стартуватиме о 20:00 в суботу закінчитиметься о 10:00 в неділю, і знову стартуватиме о 20:00 у неділю і закінчитиметься о 05:00 в понеділок.

Такі заходи пояснюють значним зростанням випадків смертності від COVID-19. Так, за останню добу в Туреччині зареєстровано 4542 нових випадків інфікування та 128 смертей від коронавірусу.

Нагадаємо, що з 1 липня Туреччина відкрила свої кордони для громадян України, і відтоді була чи не єдиною країною до якої можна було їхати без будь-яких обмежень.

Наостанок зазначимо, що у вересні в країні запроваджено обов’язковий масковий режим, який діє навіть на пляжі.

Автор фото – engin akyurt

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…