УЗ відновлює продаж квитків на 10 днів наперед для понад 40 основних рейсів країною. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Це дозволить пасажирам планувати свою логістику та мати гарантію подорожі за умови придбання квитка. Загалом відкрито залізничні каси у понад 60 населених пунктах нашої країни.

Водночас УЗ збереже мінімум по одному безкоштовному евакуаційному рейсу на добу з кожного регіону, де евакуаційні процеси є досі активними.

Нагадаємо, що напередодні Укрзалізниця повернула платний проїзд на неевакуаційних та міжнародних потягах та відновила онлайн-продаж квитків на деяких рейсах закордон. Також перевізник запустив cайт Пасажирські перевезення під час війни, на якому доступний повний перелік актуальних евакуаційних рейсів.

Перелік напрямків, на які відкрито продаж квитків:

Перелік безкоштовних евакуаційних рейсів та рейсів із відкритим продажем (у тому числі міжнародних) вже є на сайті uz-vezemo.com.

Квитки можна придбати:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Black Friday 2023: усі туристичні знижки та акції

Пропонуємо традиційну добірку (вже восьму поспіль) туристичних акцій та розпродажів до Чор…