Попередній розділ

Гіди на Мадейрі

Якщо ви любите слухати екскурсії, зверніть увагу, що на Мадейрі справді багато хороших гідів. Ми познайомилися з чотирма з них і з усіма було дуже цікаво. Список усіх гідів Мадейри тут. Особливо рекомендую Cеlia Mendonсa.

Гіди зобов’язані мати ліцензію – це гарантує якість їхньої роботи. Це важливий момент, тому що чимало емігрантів підробляє екскурсоводами нелегально, але вони не завжди надають якісні послуги. Більшість офіційних гідів розмовляє 4-5 мовами, звісно англійська – одна з них. Ціни за послуги: півдня – €90, увесь день – €150.

Як доїхати з аеропорту до міста

Кожні 45 хв. їздить громадський транспорт – автобус за €5. Зупинка знаходиться одразу навпроти виходу з зони прильоту. Актуальний графік та інші деталі на офіційному сайті.

Таксі коштуватиме приблизно €25-35. Імовірно, орендована одразу в аеропорту машина – найкращий варіант: можна одразу покрити витрати на дорогу до міста. Під час оренди машини, уточніть, де вона на вас чекатиме – можливо, якраз не в аеропорту, а вже у Фуншалі. Влітку 2021 з орендою машин на Мадейрі було непросто. Внаслідок напливу туристів залишилися лише варіанти по €100-200 за добу! Обов’язково спершу перевірте, чи є машини в оренду на потрібні вам дати, а лише тоді купуйте квиток на літак!

Зверніть увагу, що з будівлі аеропорту відривається красива панорама на океан, а також є два відкриті балкони з виглядом на злітні смуги. На один можна потрапити, навіть не маючи квитка (він знаходиться біля кафе на другому поверсі), і спостерігати, як літаки здійснюють посадку в одному з найнебезпечніших аеропортів світу. Якщо ви приїхали в аеропорт раніше, використайте цей лайфхак і проведіть час цікавіше 🙂

(фото – Дарка Горова)

Коли їхати

Архіпелаг Мадейра називають островами вічної весни – температура ніколи не опускається нижче 10 градусів і не піднімається вище 28. Купатися в океані приємно з початку червня до кінця жовтня. Взимку в горах може бути сніг. От ілюстрація стабільності погоди на узбережжі Мадейри в серпні-2021.

Правила в’їзду на Мадейру для українців

Для в’їзду на територію острова громадянам України (за винятком дітей, яким не виповнилося 12 років) необхідно:

  • заповнити онлайн-форми на платформі www.madeirasafe.com,
  • мати негативний результат ПЛР-тестування/експрес-тесту, або COVID сертифікат виданий в країні ЄС
  • у разі відсутності зазначених документів доведеться проходити ПЛР-тест по прильоту. Від тесту по прильоту звільняються діти до 11 років та особи, що тримали щеплення він COVID-19 згідно з рекомендаціями ЄС/ВОЗ або мають документ про те, що хворіли на коронавірус в період не більший ніж 180 днів до прибуття на Мадейру та повністю одужали
  • детальніше тут

З 5 серпня при повернені в Україну необхідно здавати тест або перебувати на самоізоляції, від цього правила звільняються вакциновані хоча б однією дозою вакцини визнаної ВООЗ.

Дарка Горова (фото автора)

Авторка дякує компанії SkyUp та JoinUp за допомогу в організації поїздки.

💡 Користуйтесь кнопками навігації нижче, щоб продовжити читання та перейти до потрібного розділу:

  1. Загальні враження про Мадейру
  2. Місто Фуншал
  3. Дельфіни на Мадейрі та інші цікаві місця Мадейри
  4. Активний відпочинок на Мадейрі
  5. Алкогольні напої та кухня на Мадейрі
  6.  ➡ Коли їхати, як дістатися з аеропорту до міста, правила в’їзду на Мадейру для українців
Підтримати проект

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram, або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер, Viber або читайте наш канал у Telegram!

Сторінки 1 2 3 4 5 6
Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Путівник по Чернівецькій області

Чернівецька область — найменша в Україні. Але не зважайте: дивитися тут – не передивитися,…