Український Уряд вирішив продовжити дію адаптивного карантину до 31 липня, оскільки це наразі найефективніший спосіб протистояти поширенню коронавірусу. Про це повідомив Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у мережі фейсбук.
“Упродовж останнього тижня кількість захворілих на коронавірус в Україні постійно збільшується. Ослаблення карантинних заходів багато хто сприйняв як скасування карантину. Однак загрози від вірусу не стали меншими.”, – написав Шмигаль.
Український Прем’єр-міністр додав рішення ухвалено з доопрацюванням в одноденний термін.
Отож, до 31 липня заборонятиметься перебування в громадських будинках, спорудах та транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту. А в транспорті заборонятиметься перевезення пасажирів в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.
Водночас Уряд оновив механізми, за якими в регіонах зі значним поширенням COVID-19 може відбуватися посилення карантинних обмежень. Вони можуть встановлюватися щодо:
- проведення спортивних, культурних, релігійних та інших масових заходів
- діяльності закладів, які надають послуги з розміщення
- роботи метрополітену
- перевезення пасажирів у всіх видах сполучень
- відвідування закладів дошкільної освіти
- роботи культурних закладів, фітнес-центрів та спортзалів
- діяльності закладів харчування
Регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважатиметься регіон, в якому наявна одна з наступних ознак:
- завантаженість ліжок становить понад 50%
- середня кількість ПЛР- та ІФА-тестувань становить менш ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх 7 днів
- коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 понад 11%
- показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 більш ніж 8 випадків 100 тис. населення.
Рішення про посилення чи послаблення обмежувальних заходів і надалі ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС на основі оцінки епідемічної ситуації.
Робота аеропортів в Україні:
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій на своєму телеграм каналі повідомив, що аеропорти в усіх регіонах України працюватимуть для здійснення безпечних авіарейсів.
“Незначна у порівнянні з іншими видами транспорту кількість пасажирів на авіарейсах дозволяє ефективно контролювати дотримання всіх необхідних норм безпеки в аеропортах та під час здійснення цих перевезень.”, – написав міністр.
Криклій додав, що це стосується як внутрішніх, так і міжнародних авіарейсів.
За словами міністра, українські аеропорти готові забезпечити максимальний рівень безпеки. Дотримані всі необхідні норми: температурний скринінг працівників та пасажирів, масковий режим, інші засоби індивідуального захисту, постійна дезінфекція.
Нагадаємо, що раніше Уряд дозволив відновити внутрішньоукраїнські та міжнародні авіаперевезення з 15 червня, а з 5 червня відновлено внутрішні пасажирські авіаперевезення. Згодом Уряд виконав свою обіцянку і 12 червня було відкрито пункти пропуску в українських летовищах для іноземних громадян.
Підтримати проектБудьте в курсі усіх акцій та розпродажів:
Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!