Уряд Туреччини планує дозволити прямі перельоти із України вже з 15 липня цього року. Про це інформує турецьке видання TurizmGuncel.

Отож, Міністерство культури і туризму та Міністерство охорони здоров’я Туреччини рекомендують прийняти рішення про дозвіл на польоти з України в Туреччину та навпаки починаючи з 15 липня.

За попередньою інформацією, дозвіл на польоти поширюватиметься на усі турецькі летовища, а не тільки на туристичні напрямки. У виданні зазначають, що для відновлення регулярного авіасполучення між країнами необхідні дзеркальні рішення української влади.

Нагадаємо, що Туреччина відкриває свої кордони з 10 червня, а польоти будуть дозволені шляхом укладення взаємних домовленостей із країнами, які досягли успіху в боротьбі з Cavid-19. Зі свого боку українська влада повідомила про можливу дату відновлення роботи пасажирської авіації – 15 червня.

Читайте також  Ryanair припинить виконання внутрішніх рейсів в Італії і скоротить кількість міжнародних!

Також зазначимо, що Україна та Грузія досягли взаємно згоди про відновлення пасажирського авіаційного сполучення починаючи з 1 липня.

Інші новини по темі:

Будьте в курсі усіх акцій та розпродажів:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи Твіттер або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

Саудівська Аравія відкривається для вакцинованих туристів з 1 серпня

Міністерство туризму Саудівської Аравії повідомило, що країна відкриє свої двері для інозе…