Польський регіональний залізничний перевізник Polregio повідомив про можливість безкоштовних перевезень для громадян України. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Polregio – залізничний оператор у Польщі, що відповідає за регіональні та міжрегіональні перевезення пасажирів. Кожен день він обслуговує приблизно 3000 регіональних поїздів. Розклад руху потягів дивимось тут

Отож, з 7 березня громадяни України (діти та підлітки до 18 років, жінки, чоловіки старше 60 років) можуть безкоштовно проїжджати на потягах REGIO та interREGIO у межах Польщі на підставі документа, що посвідчує особу.

Також компанія повідомила про запуск потягів за маршрутом Дорогуськ – Люблін та Перемишль/Медика – Краків для вивезення українських біженців. Розширення сполучення на ділянці Медика – Перемишль має ключове значення для полегшення пересування біженців одразу після перетину кордону з Польщею.

Нагадаємо, що раніше ми повідомляли про безкоштовні перевезення для українських громадян від польського залізничного перевізника PKP Intercity, який також виконує рейси в інші країни ЄС.

Карта напрямків Polregio:

image 6

Безкоштовні перевезення та проживання доступні для українців в Європі:

Підтримати проект

Будьте в курсі усіх новин:

Підпишіться на нашу сторінку у Фейсбук чи Instagram або отримуйте сповіщення про акції використовуючи ТвіттерViber або читайте наш канал у Telegram!

Завантажити більше пов\\\'язаних статтей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зверніть увагу

УЗ збільшує кількість потягів із жіночими купе!

УЗ повідомляє, що з 1 серпня розшириться перелік поїздів з жіночими купе. Зокрема в розкла…